O‘zbekiston Respublikasi mustaqilligining 32 yilligi arafasida “O‘zaviatsiya” agentligida tadbirlar bo‘lib o‘tdi
O‘zbekiston Respublikasi mustaqilligining 32 yilligi arafasida Kasaba uyushmasi qo‘mitasi tomonidan “O‘zaviatsiya” agentligi xodimlarining farzandlari o‘rtasida “Eng sevimli, eng bebaho” mavzusida rasmlar tanlovi o‘tkazildi va ishtirokchilarga sovg‘alar topshirildi.
Shuningdek, “O‘zaviatsiya” agentligi kasaba uyushma qo‘mitasi va ma’muriyati vakillari “Nogiron-bolalar kamalak uyi” imkoniyati cheklangan bolalar tashkiloti Vasiylik kengashi a’zosi sifatida oziq-ovqat to‘plamlari bilan ta’minladi. Milliy an’analarga ko‘ra bayram oshi tashkil etilib, mehnat faxriylar taklif etildi.

По случаю 32-й годовщины Государственной независимости Республики Узбекистан проведены мероприятия в Агентстве «Узавиация»
В преддверии 32-й годовщины независимости Республики Узбекистан профсоюзным комитетом проведен конкурс рисунка среди детей работников Агентства «Узавиация» на тему: «Самый любимый, самый дорогой» и вручены подарки.
Также представители профкома и администрации Агентства «Узавиация» посетили Попечительский совет организации детей-инвалидов «Nogiron-bolalar kamalak uyi» и передали продуктовые наборы. По доброй традиции был организован праздничный плов, куда были приглашены ветераны.